Mutfaklar

Düz çizgilerle beyaz mutfak seçimi


Bir mutfak reformu gerçekleştirmek için doğru anı bulmak, o alanı yeni kaynaklar ve bitişlerle güncellemek anlamına gelir. Düz çizgileriyle mükemmel bir şekilde çerçevelenmiş beyaz mutfaklar bir trend. Zamansız bir görünüme sahipler ve bu nedenle çok arzu ediliyorlar. Burada bir paylaşıyoruz boşluk seçimi bu özelliklere sahip olan.

1. Metro döşemeli beyaz mutfak

beyaz-mutfak-metro kiremitli
Beyaz, mobilyalar çok parlak göründüğünde değil, aynı zamanda duvarlarla karıştığında baskın nottur. Bu sayede tüm detaylar kusursuz bir görsel sürekliliği yansıtmaktadır. bu metro döşemesi Modaya uygun ve farklı tarzlara entegre oluyor. Örneğin ahşap mobilyalarla donatılmış bir mutfağa rustik bir dokunuş getirebilirsiniz.

2. Çok çekmeceli beyaz mutfaklar

birkaç çekmeceli beyaz mutfak
Bir konaklama planlarken hangi hususlar dikkate alınmalıdır? Örneğin, depolama alanını artırmak için pratik mobilyalar seçmek uygundur. Alt ve üst dolaplardan oluşan, kapak ve çekmecelerden oluşan bir kompozisyon, sık bir takım oluşturuyor.

Pürüzsüz tasarıma sahip kapılar sadeliği ile öne çıkıyor. Mekanda minimalizmi geliştiren bir format. Güzel sunan ayrıntılar geometrik çizimler. Paylaştığımız fotoğraf örneğinde olduğu gibi.

3. Ahşap tezgahlı

beyaz mutfak-ahşap-tezgahlı

Beyaz mobilyaların ahşap bir tezgahla birleşimi çok şık bir eşleşme oluşturuyor. Her iki bileşen de mükemmel bir denge sağlar. Beyaz baskın notadır ve böylesine sıcak bir malzemenin doğallığı ile tamamlanır.

Tezgah, ortamın vazgeçilmez bir parçasıdır ve büyük bir dekoratif güce sahiptir. Engellerden arınmış net bir yüzey, düzen hissini güçlendirir. Ancak bazı unsurları görünür kılmak, odanın dekorasyonuna geleneksel bir hava getiren bir trend. bu siyah atıcılar hafif bir arka planda daha da öne çıkıyor. Zıtlıkların çekiciliği bir yere yeni nüanslar katar.

4. Yarımadalı beyaz mutfak

beyaz mutfaklı yarımada
Ada şeklinde bir dağılıma sahip olmak, bazı reformlarda çok sık görülen bir hedeftir. Bu trendden esinlenenleri memnun eden başka alternatifler de var. Yarımada, orta büyüklükteki odalara daha kolay entegre edilebilir.

5. Düz ve kavisli hatlara sahip beyaz mutfak

beyaz mutfak-yuvarlak kulplu
Beyaz bir mutfak, estetik açıdan temizlik hissini pekiştirdiği için çok değerlidir. Bir renk, bir odada ana bir şekilde öne çıkabilir. Aynısı, zıt bir hareketi takip eden ayrıntılarla hoş bir kontrast gösteren düz çizgilerin belirginliği için de geçerlidir. Biraz daire kolları Yazıda görebileceğiniz fotoğrafın mobilyalarına dekoratif bir vurgu koyuyorlar.

6. Parlak cilalı mobilyalar

parlak cilalı mobilya
Beyaz, mat veya parlak bir yüzeyden farklı tonlar alır. Son seçenek daha parlak. Ada dağılımı, mutfakta sık sık şenlikten hoşlanan aileleri memnun ediyor. Merkezi çekirdek aynı zamanda bir alan sağlar. depolamak sütun gibi diğer önerilerle tamamlanmaktadır.

7. Açık mutfak

beyaz-mutfak-açık-dekorasyonlu
Açık bir dekorasyon, yeni bir sahne oluşturmak için bir araya gelen alanlarda daha büyük bir genlik yaratır. bu beyaz mobilya bir yeri olduğundan daha büyük gösterir. Dolayısıyla bu şema ortak alanları büyüklü küçüklü evlere dönüştürüyor.

Bu nedenle düz hatlara sahip beyaz mutfaklar farklı şekil ve bakış açıları kazanır. Hepsi, evi sıcak, güncel ve davetkar bir dokunuşla giydirmek için fikirlerle ilham almak için birden fazla öneri sunuyor. Çağdaş tarz, düz çizgilerin ana kahramanlar olduğu alanların güzelliğini daha da artırır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu